neděle 20. října 2013

Blogtour- Moře klidu


Dneska je 20. října a co to znamená? Jak už vypovídá nadpis začíná Blogtour s knihou Moře klidu! Moře klidu, v originále The Sea of Tranquility je kniha, která si hned po svém vydání získala srdce stovek čtenářů. Na Goodreads má neuvěřitelné hodnocení 4,52 při více než 21 000 hodnocení. A to je vážně hodně. Co je ale hlavní, nakladatelství Domino se rozhodlo přinést tenhle úžasný příběh také českým čtenářům a už za deset dní si budete moci koupit tuhle knihu také. 

Jsem si jistá, že už jste tenhle článek dneska někde viděli, takže asi nebude takové překvapení co je v něm. Jedná se o harmonogram k blogtour právě s Mořem klidu. To jste nečekali, co? Od pondělí do čtvrtka na vás čekají různé teaser obrázky, v pátek bude ukázka z knihy a v neděli pak recenze. Ještě jeden menší článek ve středu 30. října abyste věděli, že knihu už vyšla ☺ Blogtour se účastní celkem 8 blogerů včetně mě, takže se máte na co těšit. Tak se podíváme na to kdo vlastně. 

Účastníci 


Doufám, že vás to bude alespoň trošku bavit a naláká vás to k přečtení Moře klidu, protože ta kniha je úžasná. 1 komentář: