Důležité!

Při psaní recenzí mám právo vyjádřit svůj názor, stejně jako vy máte právo vyjádřit ho níže v komentářích. To, že se mi nějaká kniha například nelíbí neznamená, že se nebude líbit ani vám! Proto mějte prosím na paměti, že každý má jiný vkus, a každému se líbí něco jiného. Ale vždycky se dá váš názor vyjádři slušně. Všechny mé myšlenky-v tomto případě recenze jsou čistě mým dílem, a proto si vyhrazuji veškerá autorská práva! Proto bez mého svolení žádné recenze nekopírujte!

Naopak na anotace a úryvky s knihy si práva nevyhrazuji, protože nejsou mým dílem. 

Když budete psát nějaký komentář pod mou recenzi, a komentář bude obsahovat spoiler tak tam viditelně napište slovo spoiler aby jste nevyzradili zápletku někomu, kdo knihu ještě nečetl! 

Čtu hlavně knihy s označením YA-young adult. Snažím se nebýt při psaní recenzí zaujatá, a přistupovat ke všem knihám objektivně a nezaujatě. 

Nedoporučuji číst recenze k sérii, u které jste ještě nečetli první díl! Například mám tu recenzi na druhý a třetí díl Hunger games, a nedoporučuji, číst tyto recenze, pokud jste ještě nečetli první díl!