úterý 24. dubna 2012

Železný král a hopy :)

Ahojte! :) Blíží se Máj to jste všichni šťastní co? :D Ale k věci, aby jste věděli, že na vás myslím, rozhodla jsem se, že se zapojím ne do jedné, ale do dvou Májových soutěží :) Ceny už teda mám slíbené od skvělých nakladatelství Fragment, a Metafora, kterým předčasně děkuji :) Takže se těšte! :)
Ale něco ke knihám jako takovým brzo mi měla vyjít kniha Železný král, na kterou se vážně těším! :))Májový hop u Syki:A u Jane:


4 komentáře:

 1. Já mám knihu Železný král už objednanou, v pátek by mi měla dojít, tak jsem na to zvědavá :)... A zrovna do Májového Hopu od Syki mám v plánu dát Železného krále jako cenu, ale ještě uvidím :D :)

  OdpovědětVymazat
 2. No, vlastně už je to skoro jistý :D... A pokud mi v pátek dojde balíček, tak to bude jako cena určitě, protože mám objednaný ty knížky dvě :D
  Takže ti budu držet palce, aby jsi vyhrála a zároveň budu držet palce i sobě, abych vyhrála naopak ceny u tebe, protože ty zní taky moc dobře :))

  OdpovědětVymazat
 3. Ach Železný Král, abych ho už měla v ruce a četla její řádky :) Jinak je skvělé, že jsou tady dvě souteže, tak snad přinesou štěstí.

  OdpovědětVymazat
 4. Železného krále jsem četla v angličtině, je to skvělá kniha!

  OdpovědětVymazat